31 Ekim 2012 Çarşamba

liseli olmak güzel bence


aynı yaş grubunda olduklarım yazdıklarımı daha iyi anlayacaktır ;

1- bizim zamanımızda dizin 3 cm altında etek giyen kızlara acaba öptürür mü gözü ile bakardık, dikkat ederseniz verir mi kelimesi henüz geçmiyor.

şimdiki liselerde diz seviyesinde etek giyen kız yok.

2- lisede çiftler ( flört diyelim ) yanyana yürür, kızın elini tutmak öpüşmek falan en fazla üniversitede olabilirdi.

3- kızların ilk cinsel deneyim yaşı evlenme yaşı ile doğru orantılıydı, şimdi 15-16'ya düşmüş.

4- kozmetik sektörü henüz gelişmediği için bizim zamanımızdaki kızlar bıyıklı dolaşır, makyajsız, solaryum nedir bilmezdi, şimdiki manitalar pek bir bakımlı.

5- hormonlu yiyeceklerden midir nedir, bizim zamanımızdaki kızlar tıfıldı, şimdi ki kızlar maşallah at gibi.

6- biz lisede sosyoloji, felsefe, mantık gibi derslerin yanı sıra, matematikte türev integral, fizikte parçacık fiziği vs görürdük, şimdiki lise eğitimi 4 işlemden biraz daha ileri sayılır. yani dersler daha hafif. öys soruları boru gibiydi resmen.

7- gece dışarı çıkabilen kız yoktu, gece hayatı da yoktu.

8- gece dışarı çıkacak mekan yoktu, olanlarda 18 yaş sınırı vardı ve bugünden farklı olarak uygulanıyordu.

9- saç uzatmak arka isterdi, küpe takmak için 3 taşşak gerekirdi.

şimdi de kalkıp burda gül gibi kızlarla kolay dersler okuyan, sosyal imkanları ve vakitleri daha fazla olan liselilere liseli diye laf ediyorsunuz, ulan bana her gün laf edin de ben 20 yaş küçük olayım amk*

ihsanoktayanar
24 Ekim 2012 Çarşamba

en ufak olumsuzlukta sevişmeyi bırakıp kalkan kız

 - çok güzel bu ya…çok güzel
-……
- seni kanırtmak, içinde dolandırmak çok tatlı
- kanırtmak mı? oha keranede misin sen ya? ne biçim laf o öyle, kanırtmakmış, bu ne ya
- dirty talking yapıyorum aşkım…hımpfff
- kalkar mısın üstümden
- ya noldu şimdi?
- ne mi oldu? bi de soruyor musun? kalkar mısın lütfen!! lütfen diyorum.

***

- hım hım hım hım hım pırt hım hım
- ne yaptın sen?
- ne yaptım?
- gaz mı çıkardın ya
- farkında değilim valla
- …kalkar mısın üstümden
- ya noldu şimdi?
- ne mi oldu? bi de soruyor musun? kalkar mısın lütfen!! lütfen diyorum.

***

- hım hım hım hım hım
-…..
- hım hım hım hım hım
- neye bakıyorsun sen ya
- nasıl neye? yo bir şeye bakmadım
- gözünün açık olması bile kafi benim için de saate mi baktın?
- yooo
- neye baktın ya, resmen saate baktın
- allah allah farkında değilim ama bakmadım
- …kalkar mısın üstümden
- ya noldu şimdi?
- ne mi oldu? bi de soruyor musun? kalkar mısın lütfen!! lütfen diyorum.

kadınlar böyle, sevişmenin en ateşli yerinde, sevişme dışı en ufak bir olayı bile affetmiyorlar, hemen kalk üstümden! demeye hazır gibiler. ya arkadaşım sevişme içinde olur böyle şeyler, en nihayetinde götü başı açık iki insanın eylediği, ıslak, terli, eyes wide shut bir olay bu. osurması da olur, geğirmesi de olur yeri gelir küfrü de olur. yani neredeyse orgazm olacakken “kalk üstümden” diyebilecek iradeyi nereden buluyorsunuz allah aşkına?

bakın çok net bir şey diyeyim, bana özel bir şey ama tüm erkeklerin altına imzasını atacağına eminim; geçtim osurmasını, geğirmesini, sevişmenin en ateşli yerinde partnerim üstüme sıçsa daha yok mu, hepsi bu kadar mı? derim, net.

yapmayın bi daha bunu, adam anana mı sövmüş ki hemen kalk üstümden! hem siz niye hep alttasınız?

diazepam


22 Ekim 2012 Pazartesi

yapılan masajın sevişmeyle bitmemesi

- ya ayaklarıma masaj yapsana
- ha ayaklarına mı? tamam yaparım... böyle iyi mi
- evet çok güzel ya, biraz yukarılara da çıksana
- böyle...
- evet evet çok güzel, az da baldırlarımı ov tamam
- ....iyi geliyor mu?
- ay sorma mayıştım resmen
- ihihihih sevindim iyi geldiğine

yarım saat sonra

- tamam saol ya, öyle iyi geldi ki resmen uykum geldi
- .....uyu istersen....
- evet ya, bi yarım saat kestireyim ben.
-....

kaç defa başıma geldi bu, kaç defa ovaladığım ayaklarda, kesme vurduğum baldırlarla gönülsüzce ayrıldım, kaç defa omuz masajını bir boyun dahi öpemeden bitirdim bilmiyorum. masajı çok mu güzel yapıyorum da kızlar uyuyakalıyor yoksa çok mu sevişilmek istenmeyen biriyim de kızlar kurtuluşu uyumakta buluyor inanın bilmiyorum. ama her masaj sonrası kendimi elimde kesif bir ayak kokusu ile tv izlerken bulmaktan yoruldum. o kadar masaj yapıyorum, hoşunuza gidecek diye ayak tabanlarınızı ovuyorum, parmaklarım uyuşuncaya kadar, ellerime kramplar girinceye kadar boyunlarınızı ovuyorum, biriniz de başımın gözümün sadakası olsun diye bir ön sevişme yapın amına koyim. bir buse kondurun lan dudaklarıma Allah'sızlar.

canım sırtımı ovar mısın demesini biliyorsun, sırtını ovarken bile isteye kıç çatalına kadar iniyorum sesin çıkmıyor, bahşiş mi veriyorsun? bari hevesini götümün çatalından alsın diye mi düşünüyorsun arkadaşım? yetmiyor, yarım saatlik masaj beni şarj ediyor, doluyorum size hiç mi bir şey olmuyor bilmiyorum ki? hiç mi titremiyor lan içiniz? hiç mi sevişmek gelmiyor aklınıza. arkadaşım yüz üstü uzanıp kulunçlarını ovdururken üstüne abanıyorum sinsi gibi, lan hiç mi bir erkeğin arkadan sana abanması duygularını kabartmıyor? hiç mi aklının ucundan bir şey geçmiyor.

bana geleniniz firijit mi oluyor arkadaşım? nedir benle derdiniz Allah aşkına? bi daha size masaj yapanı siksinler, git sırt kaşıyıcısı al onunla ov sırtını.

diazepam


19 Ekim 2012 Cuma

boynuna sarıldığım günde kalsaydım keşke..

14 yaşımı yeni bitirmiştim sanırım. gitmeden birkaç sene evveldi işte. akşam geldi eve, çeketini çıkardı, koltuğa yerleşti. dizinin üstüne elini vurarak kucağına çağırdı beni. gittim, boynuna doladım kollarımı, çektim içime kokusunu. "canım" dedim, "canım babacığım."

"benim kızım büyüdü, kocaman kız oldu. sevgilisi de olacak değil mi kızımın artık?" dedi.

gözlerini dikti gözlerime garip bi gülümsemeyle baktı. utandım, şaşırdım. daha önce hiç sevgilim olabileceğini söylememişti çünkü bana. ya da bunları konuşabileceğimizi düşünmemiştim sanırım.

"benim kızımın sevgilisi olacak. el ele gezecek, çok sevecek birilerini. ama benim kızım düzgün insan seçecek. düzgün adamlarla sevgili olacak. değil mi güzel kızım? her önüne gelene güvenme. her önüne gelene inanma emi canım kızım? yalan söyleyenler olur, kandırmaya çalışanlar olur. benim akıllı kızım uzak tutar böyle insanları kendinden dimi güzel kızım?"

yutkunduğumu, kafamla onay verdiğimi ve tekrar sarıldığımı hatırlıyorum. annemin de bize bakarak kıs kıs güldüğünü...

acaba diyorum, kızıyor mudur bana? öfkeli midir? üzülüyor mudur halime. oysa ben hiç üzmek istemezdim onu. ona layık bi evlat olamadım belki... belki çok hata yaptım, yanlış insanları sevdim, yanlış yollarda yürüdüm, yanlış kapıları çaldım, yanlış evlerde uyudum, yanlış yerlerde uyandım, yanlış dostluklarım oldu, yanlış kalplere girdim, yanlış insanları kalbimin orta yerine oturttum... kızıyor mudur bana? üzülüyor mudur halime? mutsuzluğumu görüyor mudur? acıyor mudur bana ya da merhamet mi ediyordur? bilmiyorum... tek bildiğim şey; babamla ilgili o kadar az şeyi tutuyorum ki hafızamda. aklıma gelen birkaç sahne ve konuşmadan biridir bu... keşke diyorum. hep keşke... babamın dizinde oturup, boynuna sarıldığım günde kalsaydım keşke...

nick kullanmak istemiyorum


17 Ekim 2012 Çarşamba

kız arkadaşımı izleyerek 31 çekiyorum

hayaller kurarız çoğu zaman. bazen gerçekleşmez bazen gerçekleşir. fakat kurduğumuz hayaller o kadar kusursuzdur ki gerçekleşince kurduğumuz hayaller kadar zevk vermez. örneğin tüm yıl boyunca yaz gelsin bir tatile gideyim dersin; kız arkadaşımla beraber, yemekeleri güzel olan, deniz manzaralı, geniş bir otel odasında kalalım. para sorunumuz olmasın dersin mesela, çok eğlenelim içelim gezelim tozalım falan. yıl boyunca düşlersin. ama yaz gelip tatile gittiğinde hiçbir şey beklediğin gibi olmaz ya kız arkadaşın gelemez ya paran yetmez ya siktiri boktan bi otelde kalırsın. teoride gerçekleştirmişsindir hayalinin ama içerik uyumsuz.

31 de bu açıdan baktığında bu durumun başka bir örneği. mesela 31 malzemesi olarak bulduğun bir kadın çorabını koklayarak aldığın zevki sevişirken kokladığın hatta ısırdığın kadın ayağından bulamazsın, asansörde yalnız kaldığın kızı aynaya vura vura sikmeyi hayal edip 31 çekerken hazdan kudurursun ama hasbelkader kız asansörde sana verse biri gelecek korkusuyla nasıl sikiştiğini anlayamazsın, en basitinden iyi geceler 31 ini çekerken sıcak yorganının içinde kurduğun fantazileri sevişirken bulamayabilirsin. o yüzden gerçeğini uyguluyorsun diye hayallerinden vazgeçmemek lazım.

kız arkadaşımla periyodik olarak sikişiyoruz. onu memnun ettiğimide düşünüyorum. fakat bazen hayallerimi özgür bırakmak adına 31 çekiyorum. sağolsun anlayış gösteriyor.

bazen mini bir etek giydirip bacak bacak üstü attırıp oturtuyorum karşıma. sanki yabancı biriymiş ben ona çaktırmadan bakıyormuşum gibi yan yan bakıyorum çıplak bacaklarının birbirine dokunduğu bölgeye neredeyse eteğin altından çıkmak üzere olan göt yanaklarını hayal ediyorum, bazen düşük belli kot giydirip yere düşen parasını aldırıyorum pantolonundan çıkan göt çatalına odaklanıp şakır şukur asılıyorum erkekliğime, karşıma geçip soyunmasını istiyorum ayaklarından sıyrıla sıyrıla çıkan çoraplarına çamaşırlarına bakıyorum, dolgun memelerin sütyenden kurtulup kısa birkaç zıplama yapmasına odaklanıyorum sanki karşı apartmanın camınan izliyormuş gibi. banyoya sokup yıkanırken izliyorum ıslak vücudunu kasıklarından süzülen suyu, kapalı olmasına rağmen su akıtan musluk gibi amından damlayan suyu seyrediyorum elimde sigarayla, bazen yatırıyorum yatağa uyurmuş gibi yapıyor iç çamaşırlarıyla iyice sıcak basıp terledikten sonra parlayan bacaklarına boynundan göğsüne akan terlere bakıyorum. kah yere düşen yastığına kerkiniyorum, kah havlusunu koklayıp boşalıyorum eğer kışsa ağzına yüzüne sürüp nefesini sindirdiği kaşkola sikimi sürtüp boşalıyorum. hayal kuruyorum yani. ve inanılmaz keyif alıyorum. gerçekten sevişirkende keyif alıyorum. ama değişiklik iyidir piçler en sevdiğimiz yemek tavuk diye hiç sebze yemeyecek miyiz?

hayal kurmaktan vazgeçmemek lazım..

inci ya rakos


16 Ekim 2012 Salı

türk kızlarının standardı

-türk kızı ne istediğini bilmez. dolayısıyla türk erkeği kızları anlayamaz.
-bağır, çağır,döv türk kızı köpeğin olur.
-ama iyi davranırsan yumuşak der arkandan, kötü davranırsan kıro der
-isterler ki erkekler brad pit gibi olsun.lan yaraaam sen bi angelina jolie ol bizde zorlarız kendimizi o zaman brad olmak için
-giyinmeyi bilmezler.o an ne modaysa hepsi onu giyer.bi özgünlük,bi tarz yoktur.
-dengesiz beslendikleri için vücutları orantısız olur. götü büyükse memesi küçük olur. memeleri büyük olur götsüz olur v.s.
-daima güce taparlar. işe,paraya, kariyere v.s. şeylere önem gösterirler.1,50 boyunda 120 kiloluk zengin bi adamın sadece karısı değil köpeği bile olurlar.
-tipi yakışıklıysa eğer erkeğin, kişilik,karakter tahlili yapmadan adama domalırlar. ondan sonrada ağlarlar. sanırlar ki sonunda evlenilecek.
-en okumuşu bile cahildir. hayata dair hiç bi sikim bilmezler. hiçbir fikirleri yoktur. erkeği ne derse o da aynı düşüncededir.
-başkaları ne yerse onu yer,ne giyerse onu giyer,ne dinlerse onu dinler. beynini,hayal gücünü keşfetmek istemez. mallığı tercih eder.
-kendini tanımaz, vücudunu tanımaz ama başkası tanısın ister
-her türlü salaklığı yapsada sadece kız olduğu için saygı duyulsun ister.
-birlikte olduğu erkek kendinden başkasıyla görüşmesin ister (misal 20 yıllık arkadaşıyla)
-devamlı olarak diğer kızları keser,mal mal bakar, çiftleri uzaktan izler
-en ufak kavgada, tartışmada falan sik gibi hemen ağlar ağzına vurasım geliyo ağlayınca amk
-espri anlayışı çok zayıftır çoğu zaman anlamaz başkası gülüyo diye güler.

14 Ekim 2012 Pazar

türk kızlarını ifşa ediyorum

türk kezbanlari

1- selam yazınca “?” koyarlar.

2- 5 liraya aldıkları taytlarla victoria's secret mankenleri gibi yürürler.

3- ruhları orospudur ama sosyal medyadan (facebook, twitter)
gibi yerlerde yazdıkları şeylerle dünyanın en namuslu kadını gibi görünmeye çalışırlar.

4- doğal halleriyle çekilen o shoplanmamış iğrenç fotoğraflarının altına poz verdiği halde habersiz çekildi yazarlar.

5- aynı kaldırımdan karşılıklı gelirken sanki tecavüz edecekmişiz gibi tavırlarla yürürler.

6- dedikoducudurlar. akşama kadar beraber takıldığı arkadaşlarını başka bir arkadaşlarının yanına gittiklerinde satarlar.

7 -karaktersizdirler. birisini her zaman yedekte tutmaya çalışırlar.

8- gariban çocuğu tarafından kesilince öfler püflerler hippi kılıklı biraz iyi giyinmiş bi pezevenk laf atınca bıyık altından gülerler.

9- adonisli karın kaslı erkek resimleri paylaşıp oyhşş, tanışalımmı tarzı hayalperest şeyler yazarlar ama o kaslı herifler bile istese vermezler.

10- en yakın arkadaşlarının yakışıklı sevgililerine daima ilgi duyarlar.

11- hayatlarında hepsi ferre izlemiştir. ama lafını bir erkekten arkadaşından duyunca tecavüz etmişsin gibi şoka girerler.

12- gerçek müziğin anlamını bilmezler. popüler kültürün öne çıkardığı sanatçıları dinlerler en fazla katy perry, lady gaga, rihanna. sorsan james brownı hayatında duymamıştır.

13- sır saklamazlar. senin ona verdiğin sırrı gider başkasına söyler arkadaşına da sakın sana söylediğimi belli etme der.

14- connected2me gibi sitelere hesap almalarının tek amacı ego tatminidir. bu tarz sitelerin tanışıp çevre edinme amacında kurulduğunu bildikleri halde sorduğun sorulara tek kelime cevap verir insanı hayattan soğuturlar.

15- bir yere yemeğe gittiğinde hayatta elini cebine atmaz.

16- karşılıklı muhabbet ettiğinde insana cana yakın gelmezler her zaman mesafeyi hissedersin.

17- arkadaşlıklarının temeli yoktur. herkesle 2 gün küser 2 gün barışırlar.

18- kendisinden hoşlanan erkeğin kusurlarını yüzlerine vurmaktan çekinmezler, insanların duygularını umursamazlar.

19- arsızlardır. kendine söylenen kötü sözleri, eleştirileri kafaya asla takmaz doğru oldukları halde.

20- nerede nasıl davranacaklarını bilmezler. kültürsüzlerdir. sınırlarını bilmezler.

21- sosyalleşme anlayışları burger kingde yemek yiyip kıvırtarak dikkat çekip eve gelmektir.

22- film kültürleri yoktur. başyapıtlardan haberleri dahi yoktur. izledikleri filmler the notebook tarzı aşk filmleridir.

23- en fazla izlediği yabancı dizi gossip girldir.

24- arkadaşları yeni bir kıyafet, ayakkabı aldıklarında içten içe çatlar kıskanırlar.

25- erkeklerin kavga etmesini izlerlemeyi severler. insanların zarar görüp görmeyecekleri siklerinde değildir.

26- serserilik yaparlar. özellikle liseli olanları tuvaletlerde kavga eder,ot çeker vs.

27-tırnakları iğrençtir, dişlerini fırçalamazlar,2 haftada 1 banyo yaparlar.

28- hedefleri yoktur okula boş gidip gelirler.

29- birşey sonucu moralleri bozulunca yardım etmek isteyen kişiye rahat bırak beni yalnız kalmak istiyorum dediği halde içinden kalması için dua ederler.

30- özel hayatlarını ilgi çekmek için hiç çekinmeden facebooka twittera etiket eder reklam yaparlar. aile içi meseleler de dahil.

31- sınıflarında ki okullarında ki çevrelerinde ki kezban olmayan kişiliği oturmuş canayakın kızların başlarına bela olurlar sürekli rahatsız ederler.

32- sevgilileri tarafından tekmeyi yiyince belalı arkadaşlarına çocuğu dövdürürler.

33-minibüs ve otobüslere bindikleri halde sıcaktan, kalabalıktan dolayı oflayıp poflayıp dururlar. taksiye paraları olmadıkları halde.

34- otobüslerde yer verenlere ( ki o yer verenlerin sevgi koyayım ) asla teşekkür etmezler kafayı eğip pat diye otururlar.

35- insan gibi saat, adres sorduğun zaman yatırıp tecavüz edecekmişsin gibi suratını ekşitir. veya hızlı adımlarla uzaklaşır.

36- klavye huursudur. telefondan vs adamı azdırır yanına gidince kem küm eder öptürmez bile.

37- öpüşürken dudağı iki dudağının arasında almayı bırak öpüşüyorsun hissini vermez bile. dudaklarını kapalı olarak değdirir insanın hevesinin içine sıçar.

39- seksi, ateşli, çekici olduklarını söylediğinizde tecavüz etmişsiniz gibi tepki verir.

40- erkek arkadaşları hakkında görüşlerini facebook twitter gibi yerlere etiket ederler. bana mesaj atmıyor gerizekalı , yine uyuya kaldı salak tarzı şeyler yazarlar.

41- gerizekalı gibi aptal aptal pozlar verirler. saçlarını tutma, dudak büzme dil çıkarma vs.

42- bir erkekten gelen herşeyin altında birşey ararlar, twitterdan takip etme, dersle ilgili birşey sorma, basit şeyler vs.

43- internet sekmelerinde ki açık olan tek şey facebook, twitter ve tumblr siteleridir.

44- herkes kendisini takip etsin ama o kimseyi takip etmesin ister. egoları tavan yapmıştır.

45- facebook ikinci adlarına yani adın yanındaki parantezin içine saçma sapan şeyler yazarlar.

46- birileriyle kavga ettikleri tartıştıkları zaman aynı saat içinde en yakın dostu bile olsa gidip arkasından konuşur ertesi gün barışacağı halde çok ağır laflar söyler.,

47- arkadaşlarıyla konuşurken gerizekalım ♥ aptaal ♥ gibi salak salak şeylerle birbirlerine hitap ederler.

48- hiçbir konu hakkında tartışamazlar, bilgisizdirler. özellikle internetteysen anında bloklar, siler vs.

not: “türk kızı” bi kalıptır her kız için kullanmam yarası olan gocunsun. genel özellikleri bunlardır hepsinde aynı maddeler rastlayamazsınız ama genel olarak aynıdırlar

milf siken

13 Ekim 2012 Cumartesi

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

aslında benimkisi garibanlık anısından çok “öksüz-yetim”liğin iç burkmasıydı.

lisede bayram yaklaşıyor. babamdan yetim aylığı alıyordum ve her şeyi ondan karşılıyordum. bir gün okul müdürü sınıfa geldi.

adımı söyledi. ben bir şey oldu sandım. sonra sınıfın huzurunda dönüp “öğrencimizi biraz alıcaz, bayram için annesi-babası olmayan veya fakir öğrencilere yardım ediyoruz okul olarak” dedi. ilk kez böyle bir şey oluyordu. geçen sene yoktu oysa.

şaşkındım, kapıya doğru iki adım attım..döndü “montunu da giy” dedi. ramazan kış kıyamete denk gelmişti. hangisi daha acıydı bilmiyorum.

herkesin “ıslak yavru kediymişim” gibi bana acımaklı bakışı mı? öksüz ve yetim olmam mı? yoksa sözde “iyi”liğin böyle bir amaçla kullanılması mı?

zaten çocuk yaştan beri verdiğim tüm mücadelede bu toplumun “tanrıcı, ahlakçı,çok bilmiş” olduğunu defalarca görmüştüm. ben büyüyordum ama onların kafası hiç değişmiyordu. işin tuhaf tarafı ne kadar onlardanmış gibi numara yapsam da aralarında fark ediyorlardı beni. bunu nasıl beceriyorlardı anlamadım. ama fark ediyorlardı, hala ediyorlar. çok tuhaf.

bir istatistik okumuştum. her kadın bu ülkede çocukken bir kez tanıdığı tarafından taciz ediliyormuş diye. çok doğru. genelde çocuklar taciz edildiğini pek anlamazdı. ben hemen anladım. dedim ya çok iyi tanıyorum onları.

özetle bu garibanlık anımdan çok, “yaşadıklarımdan öğrendiklerim”di.

halk’a tepeden baktığınızda gördüğünüz şey “kendi halinde” insandır. ama onlara alttan bakarsanız “arka sokakların”daki tüm pislikleri görüyorsunuz.

yazan: fridanin parcalanmis omurgasi

9 Ekim 2012 Salı

doğayı sev yeşile attır

evet piçler, yapılan çalışmalar sonucu görülmüş ki; spermlerde bulunan organik karbon bazlı zengin içerikli maddeleri bitkiler absorbe ederek besin haline çevirebiliyorlar. bizse maalsef yıllardır peçetelere boşalıp çöplerini naylon torbalarda doğaya bırakıyoruz. bununsa bitkilere bir faydası olmuyor. işbu aşamada.

neler yapabiliriz?
-->bu işi ev ortamında yapmak yerine doğrudan doğada yapmayı deneyebiliriz. telefonlarımıza yüklediğimiz erotik videoları bir ağaç gölgesinde izleyerek manzaraya karşı boşalıp ağacın gelişimine katkıda bulunabiliriz. böylece peçete de kullanmayıp gereksiz ağaç kesimini de önlemiş oluruz.

-->eğer buna vaktimiz yoksa en azından, boşaldıktan sonra kullandığımız peçeteleri doğrudan doğaya bırakmalıyız veya imkanımız varsa bir ağaç dibine gömmeliyiz.

unutmayalım ki ağaçlar karbondioksidi oksijene çevirerek bize temiz hava sağlarlar. bizse onlara en azından bu kadarını borçluyuz.

özet: iğne yapraklı ağaçlar çok seksi.

cCc gerard reis cCc


6 Ekim 2012 Cumartesi

kezbanların evrim süreci erkeklerin suçudur.

1) hoşlandığınız kızla ilk buluşmanızda gerekirse sağdan soldan borç alıp lüks bir gece yaşıyorsunuz. kız hesaba ortak olmaya çalışsa olur mu öyle şey triplerine giriyorsunuz. yani ilk günden parayı karakterinizin önüne koyuyorsunuz. ondan sonra türk kızı paraya bakar. bakacak tabi amk

2) aynı çorabı 15 gün giyip türk kızı bakımlı olsun diyorsunuz. arkadaş bir kızdan sütun bacaklar, sıkı kalçalar istemek için bizim de en azından göbeği eritmemiz gerekmez mi?

3) türk kızlarının götü kalkmış diyorsunuz. bir bakın bakalım o götü kim kaldırmış. blogtv'de konuşmayı geçtim sesi olmayan yayınlarda put gibi durup kulaklıktan müzik dinleyen tipsiz bi kızı 50 kişi takip ediyor. açın facebookta bi fake profil standart türk kızı fotosu koyun. girin çoklu oyunlara bakın bakalım nası üstünüze düşüyo abazalar. türk kızının götü kalkık olacak haliyle. arz talep denen olayı bi tutturamadık milletçe

4) türk kızının ben seni arkadaş olarak görüyorum tribi. amk kanka ayağı göt ayağı felsefesiyle kıza yanaşırsanız olacağı bu

kıl konusunu çözebilmiş değilim. o konuda anlamsız bi tutumları var. sonuç olarak türk kızı evrimini tamamladı. şu saatten sonra düzelirler mi? zor. parası olan rusyaya kaçsın olmayan kaderine razı olsun

2 Ekim 2012 Salı

türk kızları neden kötüdür

1-) brad pitt, leonardo di caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar.
2-) cırtlak renkli markası ve fiyatı 100 m öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar ve herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler.
3-) dış görünüşe değil iç görünüşe önem verdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı ve beyinsiz erkeğe aşık olurlar.
4-) onların önem sırası aşağıdan yukarıya doğrudur. ayakkabının markası, pantolonun markası, gömleğin markası, beyin...
5-) kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler ve bunu çevreye hissettirmeye çalışırlar.
6-) kadın hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.
7-) "aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır.
en patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı claudia schifferi olur.
9-) onlara göre paran olduğu sürece adamsındır. parasız erkek ölü erkektir.
10-)poposunu açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler. ya görünmesini istemiosan giyme!bu ne pehrizbu ne lahana turşusu...
11-) edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "erkekler sapık, bakıyorlar" derler. ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. sende teşhircisin ona bakarsan...
12-) bir erkek kötü 1 şey yaptığında "erkek diilmi hepsi aynı" derler. bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. napiim şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? aynı mantık ona bakarsan...
13-) mesajlarında "canım, şekerim,1 tanem" gibi sıfatları resmi oldukları kişilere yazar, sonrada "umut vermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler.
14-) erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atlarlar.
15-) sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler ve siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."kikikikiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar.
16-) kot pantolonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.
17-) duvarlarına gökhan özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar.
plaza topuk giyip yürürken yao ming olurlar. yürüyemiyosan giyme ya... alla alla...
19-) gitar, bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar.
20-) yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar.
21-) sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere...
22-) "ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip bilgisayarlarında ibrahim tatlıses'in tüm albümlerini bulundururlar.
23-) seninle mesleğin, araban,okulun, paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. karakterin ve beynin hariç...
24-) 1 birayla sarhoş olup geceyi mahvederler.
25-) okul eteklerini kısaltırlar.
26-) hele sigara içen türk kızı götüne sokasım geliyor o sigarayı. lakin güzel olsan o sigaranın külünü bile yerim.